Uitgelichte berichten

Papa brengt vrachtwagen naar school

Op vrijdag 9 november kregen we bezoek van de papa van Maytika.

Hij bracht zijn vrachtwagen mee naar onze school.

De leerlingen van juf Inge, juf Eef, meester Guy, juf Ilse en juf Christel kregen om de beurt een duidelijke uitleg over de dode hoek. Ze mochten zelf in de vrachtwagen plaatsnemen om te ervaren hoe moeilijk het is voor een vrachtwagenchauffeur om alles rond zijn voertuig te zien.

Ook spoorde hij onze leerlingen aan om zeker een fluo-hesje te dragen omdat dit echt een groot verschil maakt. Onze actie Helm op, Fluo top, helpt onze leerlingen daar in deze donkere tijden aan denken en beloont hen voor hun inspanningen.

Graag willen we de firma Boes en de papa van Maytika bedanken voor deze unieke kans!

De foto's van dit bezoek vind je hier.

Recente berichten